بین الحرمین
قالب وبلاگ
نویسندگان
ببین کیا میخوان منجی آخرالزمان باشن؟
ببین کیا قائل حقوق بشرند؟
ببین کارگردانهای ما(که  به قول خودشون نخبه اند,کجاو کیا را)مدینه فاضله معرفی میکنند.؟
ببین اسکار گرفتن از دست نمایندگان سکس دنیا چه حالی داره؟
بی خیال آمارابخونید نظربدین
1. بخش اعظمی از فیلم‌ها و تصاویر مستهجن جهان در آمریکا تولید می‌شوند. بنا بر آمارهای منتشره هم‌اکنون 89 درصد محصولات پورنوگرافی در کشور آمریکا تولید می‌شوند و بقیه کشورهای جهان 11 درصد از این نوع تصاویر و فیلم‌ها را تولید می‌کنند. در سال 2006، وب‌سایت‌های مستهجن آمریکایی درآمدی بالغ بر 84/2 میلیارد دلار داشتند.
2. از هر چهار دختر آمریکایی یک نفر قبل از رسیدن به سن هجده سالگی مورد سوء استفاده جنسی واقع می‌شود. این رقم در میان پسران آمریکایی یک نفر از میان هر شش نفر است. این آمار در سال 2006 منتشر شدند و بر اساس آن هم‌اکنون 42 میلیون نفر در آمریکا در دوان کودکی خود مورد سوءاستفاده جنسی واقع شده‌اند. 3. سوءرفتار با کودکان نیز هم‌اکنون تبدیل به یکی از فراگیرترین پدیده‌های اجتماعی در آمریکا شده است. هر ساله بیشاز 3 میلیون گزارش در مورد سوءرفتار با کودکان در آمریکا دریافت می‌شود. در سال 2010 هر روز به طور متوسط روزانه بیش از 5 کودک بر اثر سوءرفتار جان خود را از دست می‌دهند، این رقم برای سال 2005، 4 و برای سال 1998، 3/13 نفر است که نشان از افزایش مرگ و میر کودکان در آمریکا به علت سوءرفتار دارد.
سوءرفتار با کودکان نیز هم‌اکنون تبدیل به یکی از فراگیرترین پدیده‌های اجتماعی در آمریکا شده است
4. مقامات پلیس آمریکا تخمین می‌زنند که در حدود 600/000 آمریکایی در تجارت تصاویر مستهجن کودکان در فضای اینترنتی دست دارند. بنا بر گزارش‌ها تاجرین این نوع تصاویر سالیانه 2 تا 3 میلیارد دلار سود از تهیه و فروش تصاویری که اغلب شامل سوءاستفاده‌های جنسی خسونت‌آمیز از کودکان و حتی نوزادان است، به دست می‌آورند.
کودکان کشورهای عقب‌مانده بیشترین قربانیان افزایش پدیده پورنوگرافی کودکان در آمریکا هستند
دکتر جودیث ریزمن (Judith Reisman)، متخصص، دانشمند و نویسنده در حوزه انحراف جنسی معتقد است که اشتهای سیری‌ناپذیر برای پورنوگرافی کودکان ناشی از شیوع بیماری مسری اعتیار به پورنوگرافی در جامعه است.
دکتر جودیث ریزمن، دانشمندی که اعلام نمود جامعه آمریکا معتاد به فیلم‌های مستهجن شده است
5. نرخ تجاوز به عنف در آمریکا بیش از هر کشور دیگری است. بنا بر آماری که توسط دانشگاه دادگستری جنایی آمریکا ارائه شده است میزان در هر سال تقریبا 100/000مورد تجاوز در آمریکا رخ می‌دهد که بالاترین میزان در بین کشورهای جهان است.
6. در آمریکا سالیانه بالغ بر 12 میلیون جرم ثبت می‌شود که بالاترین میزان ثبت شده در میان کشورهای جهان است. این در حالی است که فاصله این کشور با کشور دوم یعنی انگلستان  6 میلیون مورد است. در هر سال تقریبا 16 هزار نفر در آمریکا قربانی آدمکش‌ها می‌شوند. در حدود 800 هزار سرقت در سال در آمریکا انجام می‌گیرد که این کشور را در رتبه دوم جهانی از این منظر قرار می‌دهد. در آمریکا در هر سال از میان هر 5 نفر یک نفر قربانی جرم و جنایت می‌شود که از این منظر این کشور در رتبه اول قرار دارد. سالیانه به طور متوسط 2/1 میلیون سرقت اتومبیل در آمریکا صورت می‌گیرد که از این حیث نیز آمریکا رتبه اول جهانی را دارا است.
آمریکا دارای بالاترین میزان جرم و جنایت در جهان است.
7. از سال 1973 تاکنون در حدود 55 میلیون مورد سقط جنین در آمریکا ثبت شده است. این آمار اسفبار که از زمان قانونی شدن سقط جنین در آمریکا توسط دیوان عالی این کشور در سال 1973 تاکنون ثبت شده است توسط "کمیته ملی حق زندگی" (National Right to Life Committee) و "مؤسسه گاتماخر" (Guttmacher Institute) جمع‌آوری شده است. این امار به طور مستقیم از کلینیک‌های سقط جنین اخذ شده‌اند. در سال 2008 تعداد سقط جنین از مرز 50 میلیون گذشته و احتمالا در سال 2012 به میزان تقریبی 56 میلیون نفر خواهد رسید. نرخ سقط جنین به طور میانگین در هر سال 2/1 الی 3/1 میلیون مورد در سال است. نقطه جالب توجه اینجاست که مجموع تعداد سربازان کشته شه آمریکایی از جنگ‌های انقلابی آمریکا تا جنگ دوم عراق بالغ بر 2/1 میلیون نفر است.
میزان رشد سقط جنین در آمریکا از سال 1973 تا سال 2006
8. نهاد خانواده به روند رو به زوال خود در جامعه آمریکایی ادامه می‌دهد. بر اساس مطالعه‌ای که توسط "مؤسسه تحقیقاتی پیو" (Pew Research Center) در دهه 1960، 68 درصد از افرادی که بیست و اندی سال سن داشتند ازدواج کرده بودند. این در حالی است که هم‌اکنون تنها 26 درصد از افراد این بازه سنی ازدواج کرده‌اند. بنا به گزارش این مؤسسه تحقیقاتی اقتصاد رو به افول آمریکا نقش مستقیمی در این پدیده داشته است و با ضعف روزافزون اقتصاد این کشور و کاهش فرصت‌های شغلی جوانان این کشور نیز دیگر رغبتی به ازدواج و تشکیل خانواده ندارند. این در حالی است که میزان زندگی مشترک بدون وجود ازدواج در بین آمریکایی‌ها در حال افزایش است و بر اساس گزارش "اداره سرشماری آمریکا" (Census Bureau) از سال 190 تاکنون دو برابر شده است.
9. بررسی‌های انجام گرفته توسط مراکر تحقیقاتی نشان می‌دهند که گرایش به همجنسبازی در جامعه آمریکا رو به افزایش است. به گزارش اندیشکده "راه سوم" (Third Way) در 15 سال اخیر حمایت عمومی از ازدواج همجنسگرایان در آمریکا از 27 درصد به 53 درصد افزایش یافته است. این بررسی‌ها همچنین نشان می‌دهند که شمار شرکت‌هایی که به کارکنان همجنسگرا مزایا و کار می‌دهند از 19 شرکت به 291 شرکت افزایش یافته است. بر اساس این بررسی، 58 درصد از مردم آمریکا بر این باورند که همجنسگرایان باید توسط جامعه مورد پذیرش واقع شوند و این در حالی است که این آمار از سال 1996 تاکنون، 14 درصد افزایش داشته است. باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا روز 31 تیرماه به طور رسمی قانون 17 ساله‌ای را که مانع از خدمت آشکار همجنسگرایان در ارتش آمریکا می شد، لغو کرد. این در حالی است که گزارشات متعددی در رسانه‌های در مورد همجنسباز بون خود اوباما نیز مطرح شده است. وی همچنین اخیرا یک قاضی همجنسباز یهودی را به عنوان قاضی دیوان عالی آمریکا منصوب کرده است.
همجنسبازی تبدیل به یکی از پدیده‌های رایج در فرهنگ آمریکا شده است
10. بسیاری از مردم آمریکا ترجیح می‌دهند که خود را با مسائل پیش آمده در جامعه درگیر نسازند و بلکه راهی برای فرار از آنها بیابند. برای مثال، تحقیقاتی که در سال 2010 توسط مؤسسه نظرسنجی گالوپ (Gallup) انجام شد نشان داد که مصرف الکل در آمریکا به بالاترین میزان خود در 25 سال اخیر رسیده است. هم‌اکنون 67 درصد مردم آمریکا به صورت دائمی از مشروبات الکلی استفاده می‌کنند.
اعتیاد به الکل راه چاره اکثر آمریکایی‌ها برای فرار از فشارهای روزمره
11. بر اساس آمارهایی که مسؤولان برنامه "تحقیقات ملی در مورد استفاده از مواد مخدر و سلامتی" (National Survey on Drug Use and Health) 20/4 میلیون نفر در آمریکا از انواع مواد مخدر و روانگردان استفاده می‌کنند. در حود 8/3 درصد از افراد بالای 12 سال در این کشور در مصرف مواد مخدر دخیل هستند. رایج‌ترین مواد مخدر در میان آمریکایی‌ها به ترتیب عبارت است از ماری‌جوانا، کوکائین، مواد توهم‌زا به مانند اکستازی و متاآمفی‌تامین‌ها.
هم‌اکنون، آمریکا جذاب‌ترین بازار هدف برای سوداگران مرگ است
12. غارت دسته‌جمعی مغازه‌ها و سوپر مارکت‌ها در آمریکا رفته رفته تبدیل به یکی از جرم‌های رایج در این کشور می‌شود که نشان از بازگشت این کشور به عصر بدویت داد. برای مثال اخیرا 50 فرد جوان با حمله به یک فروشگاه در ایالت مریلند دست به غارت اموال آن زدند.
فیلم غارت فروشگاه توسط جوانان آمریکایی – به گفته پلیس در این سرقت در حدود 50 نوجوان دست داشتند
13. جامعه آمریکایی علی‌رغم اینکه در ابتدا بر اساس آموزه‌های کلیسای مسیحی بنیان نهاده شد اما هم‌اکنون غوطه‌ور در انواع و اقسام ادیان و فرقه‌های مذهبی است. هم‌اکنون این کشور تبدیل به مأوای شیطان‌پرستی شده و این پدیده به صورت یکی از تصاویر رایجی که در آمریکا شاهدیم درآمده است. انواع فرقه‌های ماسونی، الحادگرایانه و مناسک شیطان‌پرستانه در مراکز مختلف فرهنگی و دانشگاهی آمریکا رسوخ کرده و حتی به صورتی کاملا رسمی به فعالیت می‌پردازند. نفوذ این گروه‌های در دنیای سرگرمی و رسانه به حدی است که امروزه تقریبا در تمام شبکه‌ها و کنسرت‌های پخش موسیقی شاهد حضور آنها هستیم و خود تبدیل به یک تجارت چند میلیارد دلاری برای مروجان این آیین شیطانی شده است. اولین کلیسای شیطان‌پرستی در آمریکا و جهان توسط فردی به نام آنتون شزاندر لاوی (Anton Szandor LaVey) و در سال 1966 آغاز به کار کرد.
آنتون لاوی، کاهن اعظم اولین کلیسای شیطان


طبقه بندی: مطالب جالب هفتگی، اخبار،
برچسب ها: فیلم‌ها، تصاویر مستهجن، جهان، آمریکا، پورنوگرافی، کشور، وب‌سایت‌های مستهجن، دختر، سوء استفاده جنسی، پسران، سوءرفتار با کودکان، پدیده‌های اجتماعی، مرگ و میر، مقامات پلیس آمریکا، تجارت تصاویر مستهجن، فضای اینترنتی، تاجرین، دلار، فروش، خسونت‌آمیز، نوزادان، دکتر جودیث، متخصص، دانشمند، نویسنده، انحراف جنسی، بیماری مسری، جامعه، معتاد، نرخ تجاوز به عنف، جرم، انگلستان، سقط جنین، خانواده،
[ پنجشنبه 18 اسفند 1390 ] [ 03:21 ب.ظ ] [ صادق ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات