بین الحرمین
قالب وبلاگ
نویسندگان
کارگردان : رولند امریچ
بسم الله الرحمن الرحیم
نظم نوین جهانی یک ایده بزرگ بود و برای آنان هست جرج بوش پدر مطرح کرد که غرب جهان را برای تغییر جهان آنطور که خودش میخواهد بسازد که پسر خودش را هفت سال حاکم (دیکتاتور) دید که می آید و از سال 2000 تا 2007 همه چیز را آماده کند تا ضد مسیح ظهور(نظم نوین جهانی) کند اما سال 2006 همه چیز به هم خورد زیرا نقطه تقابل ایران و آمریکا یعنی اسرائیل و حزب الله لبنان به نفع طرفی شد که هیچ کس فکرش را نمیکرد و حزب الله پیروز شد.
بنابراین معادلات آنان به
بنابراین معادلات آنان به هم ریخت و این بار سال 2012 به عنوان مقصد بعدی آنها برای برقراری آن حکومت جهانی که بر پایه ی شیطانپرستی استوار است را مطرح کردند و دوباره تحرکات خود را آغاز کردند برای ازبین بردن جبهه حق اما سیاست دیگری هم دنبال میشود و آن همان چیزی است که در فیلم 2012 میبینیم آن اینکه جهان رو به نابودی است و تنها راه نجات کشتی نوحی است که ما غربیها درست کرده ایم حال چه کسی این کشتی را درست میکند چینی ها ، چرا ؟ زیرا آنها نیروی انسانی ویژه ای برای شیاطین هستند و هرکس بر این کشتی سوار نشود نابود میشود.
جهان نابود میشود و تنها تکنولوژی ما ، فکر ما و عقیده ما نجات بخش است و حال این پرسش پیش می آید مایان ها و بودا ها اینجا چه میکنند ؟ در اواسط این فیلم چه میگویند ؟ بودایی نزدیکترین عقیده به کابالاست . دینی که آنان میخواهند جهانیش کنند و حکومت شیطان را که خود مخلوقی از خداست را بر این جهان حاکم کنند حکومت جنیان (جنیان بد سرشت همان شیاطین جنیان نوع خوب و مومن نیز وجود دارند) را که بزرگترین آنها ابلیس (که قرآن میگوید شیطان از جنیان است و شیاطین و جنیان کاری جز وسوسه نمیتوانند بکنند) است تشکیل دهند و انسان موجودی بشود در دست سحر و جادو و موجوی در تسخیر جنیان ؛ اگر شما بترسید از اینکه جهان رو به نابودی است مسلم است که بدنبال منجی میروی اما اینها منجی نیستند اینها فرار میکنند از یک حقیقت ، آنها قیامت را فرض میکنند و بر کشتی خود سوار میشوند و با آن از قیامت فرار میکنند. به جای اینکه مثل سالهای قبلشان آرماگدون یعنی جنگ آخر بین خیر و شر را تعریف کنند حال که فهمیده اند اگر جنگ آخری رخ دهد آنها نابود میشوند.
فرانسیس فوکویاما میگوید شیعیان پیروز واقعی این جنگ هستند پس باید به جای آرماگدون آنها ، قیامت را زود برپاکنند تا سوار بر کشتی فرار کنند زهی خیال باطل...پس فیلم 2012 یک تلاش مذبوحانه است در جهت آماده کردن جهان برای یک اتفاق شوم که حق طلبان و آزادی خواهان جهان در مقابل این ایده شوم بزرگ که سالها قبل مطرح شده و بارها و بارها مطرح میشود ایستاده اند و روز به روز به قدرت حق افزوده میشود.
امروز اگر بخواهند نوک پیکان خود را سوی حزب الله لبنان یا حزب خدا در سراسر عالم بگیرند شکست میخورند پس NEW ORDER WORLD نظم نوین جهانی یک رویاست که در همان هالیوود خواهد ماند چون شواهد نشان میدهد با قدرت گرفتن حق و نور ظلم و تاریکی به سوی نابودی میرود باید از هم اکنون به آنها گفت سال دیگری را انتخاب کنید تا شاید نیروهای شیطانی شما کمی انرژی بگیرند البته باید یادآوری کرد که با بیشتر شدن نور در جهان آخر دیگر نظمی برای شما نیست جز آشفتگی و چاره ای برای شما نمی ماند جز فنا شدن در این ایده بزرگ شوم که خود این رویا را بوجود آورده اید و خود نابودیش را رقم میزنید به دست خود شما میدانید جهان شما نابود شده پس به کجا میگریزید گناهان 108 گانه شما صفر نمیشود بلکه مثقال و ذره ای از آن هم از بین نرفته و همه ان را باید پاسخ دهید از جمله میلیونها انسانی که کشتید با به تسخیر در آوردید هر آنچه در مورد 2012 میبینید و میشنوید این مفهوم را دنبال میکند پس در مقابل این فکر بایستید زیرا حکومت نهایی برای مستضعفان و برای حق طلبان و آزادی خواهان است و مکرو و مکر الله و الله خیر الماکرین - منتظر مستند بسیار ویژه و جذاب اسلام مووی در مورد 2012 باشید.


طبقه بندی: درباره فیلم ها، درمورد ادیان ومذاهب،
برچسب ها: نگاهی، فیلم، 2012، کارگردان، رولند امریچ، نقد، بسم الله الرحمن الرحیم، نظم نوین، ایده، جرج بوش، پدر، غرب، جهان، حاکم، دیکتاتور، ضد مسیح، ظهور، نظم نوین جهانی، ایران و آمریکا، اسرائیل، حزب الله لبنان، شیطانپرستی، جبهه حق، نابودی، راه نجات، کشتی نوح، غربیها، شیاطین، تکنولوژی، فکر، عقیده، مایان ها، بودا ها، اواسط، کابالاست، جنیان، بد سرشت، مومن، وسوسه، سحر، جادو، تسخیر، منجی، فرانسیس، فوکویاما، پیروز واقعی، NEW ORDER WORLD، رویاست، هالیوود، نور، ظلم،
[ چهارشنبه 10 اسفند 1390 ] [ 04:47 ب.ظ ] [ صادق ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات